KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14597029

nr 1459 7029

Harald Wiberg

(1908-1986), Sverige

Fåglar. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x36cm, yttermått inklusive ram: 41x50cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:47:53

4/4 18:40:04 1      Vinnande bud
4/4 18:40:57 1      justering av budtak

Harald Wiberg

Läs mer om Harald Wiberg